Listopad 2015

Kontrola + náběr affs

9. listopadu 2015 v 17:37 | viotty
No tak taky stejně jako Harry udělám kontrolu a náběr affs , protože se mi zdá že někteří neobíhají vůbec a tak:D A taky se strašně těším na vánoční projekty co chystám:D Vím že to s tím nemá nic společnýho ale i tak :D No tak to je všechno ale ještě něco kontrola a náběr budou končit 30.listopadu . :)
Pro mé stálé affs :
♡Jméno a blog
♡Jakou budeš chtít ikonku?
♡Chceš být pořád můj affs ? (pokud jo tak proč?:D)
♡Pokud se ti něco nelíbí na mém blogu tak co? (abych to kdyžtak mohla zlepšit:))
♡Co posloucháš ? (nemusíš psát:D)
Pro nové affs :
♡Jméno a blog
♡Jakou budeš chtít ikonku?
♡Proč chceš být můj affs ?
♡Co se ti líbí na mém blogu ?
♡Co posloucháš ? (nemusíš psát:D)Fotka měsíce listopad

9. listopadu 2015 v 13:00 | viotty
Tak tady to je ! všechno najdete v celém článku :)

Fotka měsíce jinak!

9. listopadu 2015 v 12:30 | viotty
Konečně nový projekt ! (ani tak moc to projekt není ale co už:D) každý zná anketu fotka měsíce , tahle bude trošku jinak. Půjde o to že já vyberu 4 nejhezčí fotky z minulého měsíce co Tini dala na instagram.No to už je vlastně všechno :D ještě dnes za pár minut začne hlasování o fotku měsíce tak nezapomeňte hlasovat !:)

Violetta characters - Ludmila Ferro

8. listopadu 2015 v 17:46 | viotty |  Violetta characters
Ludmila se zdá jako zlá a podlá ..což ona někdy je
ale ve skutečnosti je milá a hodná .Až do
3.série nenáviděla Violettu ale pak se z nich
stanou nejlepší kamarádky.Má matku Priscillu
která je na ní sice zlá ale má ji ráda.Taky miluje
Federica .Je velice sebevědomá a
skvěle zpívá a tančí .

Gify - lay 12

8. listopadu 2015 v 17:32 | viotty
Jako ke každému novému designu jsem udělala gify , ale tentokrát na jiní stránce (giphy.com) protože u gifliku se mi pak neukazovaly ty gify a celkově to bylo nějak špatně.. ale snad ta kvalita není tak hrozná:) (v celém článku)

Design 12*

8. listopadu 2015 v 17:26 | viotty |  Layouty
Jak jsem psala tak je nový lay !:) Vím že to záhlaví je takové né moc hezké ale už mě nic nenapadalo..8 hodin jsem dnes dělala věci na blog:D A ještě maličko a bude všechno konečně hotové! Snad se vám alespoň trošku líbí :D

Tini se rozloučila s Violettou..

8. listopadu 2015 v 1:05 | viotty
Jak už všichni víme tak Violetta live a zároveň Violetta celkově už skončila tak Tini se s violettou rozloučila i na instagramu tady to je:) (zdroj přeložení:disney magazín)

Musela jsem pár dní počkat, než jsem byla schopna cokoliv napsat. Je tak strašně těžké se rozloučit, když se za poslední čtyři roky událo tolik úžasných věcí. Cestování po tolika jedinečných zemích s tolika rozdílnými řečmi mě naučilo, že je to hudba, co nás všechny spojuje. Jak jsem řekla na posledním koncertě: zjistila jsem, že 'Ser Mejor' (We Are One) není jen písnička,"

"Být lepším je naše volba, protože každý den se můžeme stát lepšími přáteli, lepšími syny a dcerami, bratry a sestrami, lepšími lidmi. Jsem vděčná každému, kdo ve mě věřil a vám všem za vaši bezrozměrnou lásku. Dneškem zář Violetty zhasíná, ale jsem si jistá, že ta temnota v nás probudí světlo, které v sobě všichni máme, a to bude zářit jako nesmrtelná vzpomínka na Violettu v našich srdcích. Všechny vás miluji, ať žije Violetta,"

Konec ?

6. listopadu 2015 v 15:46 | viotty
No nevím jak začít..tak asi vysvětlit co znamená ten název , no znamená to že jsem nevěděla jak pojmenovat tenhle článek:D A ne nekončím na to vás mám až moc ráda protože jste úžasní !:) Nemohla bych se vzdát té vaší úžasné podpory !:) sice lay tu není moc dlouho ale chci ho změnit a různý ikonky a celkově se zlepšit protože už mi to vadí hodně jaká já jsem a totálně na to kašlu (ikdyž já kašlu neříkám říkám to trošku jinak:D) aa nevím co mám říct prostě už se konečně chci změnit a to vážně ..jo ale v pondělí články moc nečekejte , fotokoláž ruším a chystám nový projekt!:) no možná někdy fotokoláž bude ale né tak často jako bývala předtím tak zatím ahoj budu se snažit aby se vám tady líbilo:)